O FIRMIE

Biuro Usług Księgowo Podatkowych HOSSA Katarzyna Cybulko posiada przywilej do prowadzenia działalności biura, tj. Certyfikat Ministra Finansów nr 52290/2011 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Wieloletnie doświadczenie uzyskane poprzez pracę w biurze rachunkowym, pozwoliło zapoznać się z księgowością firm o różnym profilu działalności. Dzięki zdobytej wiedzy, potrafimy dostosować się do oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Świadczymy usługi we własnej siedzibie, w oparciu o własne oprogramowania, co niweluje zbędne koszty po stronie Klienta.

Pragniemy odciążyć przedsiębiorców od wszelkich spraw związanych z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS itp., czyli stosujemy szeroką reprezentację. Pomagamy, również prowadzić sprawy personalno-kadrowe, z możliwością zawarcia umowy na prowadzenie kadr.

Misja Biura HOSSA : Rzetelność i profesjonalność zapewniająca kompleksową obsługę wszelkich potrzeb naszych Klientów w zakresie usług księgowo podatkowych.